Neden E-Ticaret ?

Neden E-Ticaret ?

Neden E-Ticaret ?
    Kategori: E-Ticaret Yazılımları

Elektronik ticaret olarak adlandırılan E-Ticaret, 1995 yılından sonra İnternet kullanımının artmasıyla birlikte ortaya çıkmıştır ve ticaretin elektronik ortamda yapılması anlamına gelmektedir. E-Ticaret’i ürün ve hizmetlerin tanıtım, satış, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden klasik mağaza maliyetleri olmadan doğrudan yapılması olarak da tanımlayabiliriz. Böylece milyonlarca müşteriye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak ve tüketicilere sınırsız ürün seçeneği sunularak satışların artırılması mümkün olmuştur.

 

E-Ticaretin Avantajları Nelerdir?

 • E-Ticaret ile tüm Dünya’ya satış yapabilir, milyonlarca müşteriye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 • E-Ticaret Web Siteleri ile 7 gün 24 saat boyunca satış yapabilir, müşterilerinizin talep ve ihtiyaçlarına hızlı ve kolay çözümler getirebilirsiniz.
 • Fiziki bir konuma bağlı kalmadan internetin olduğu her yerden müşterilerinizin size ulaşmasını kolaylaştırabilir ve daha fazla müşteriye hizmet sağlayabilirsiniz.
 • E-Ticaret Web Sitenize sınırsız ürün kategorisi ve ürün ekleyebilir, ürün stok tutma maliyetleriniz olmadan pazar ağınızı genişletebilirsiniz.
 • E-Ticaret Web Sitenizde birden çok yabancı dilde hizmet vererek adınızı yalnızca yerel değil, uluslararası mecrada da kolaylıkla duyurabilirsiniz. Daha büyük pazarlara açılarak, milyarlarca insana ulaşabilirsiniz.
 • E-Ticaret ile düşük maliyetlerle yüksek kazanç sağlamanız mümkündür.
 • E-Ticaret ile marka tanınırlılığınızı artırarak Dünya çapında tanınan bir marka olabilirsiniz.
 • Birçok kalemde fiziki mağazaların gerektirdiği maliyetler olmayacağından satışa daha çok odaklanabilir ve hedef müşteri kitlenizi artırabilirsiniz.
 • Stok tutma zorunluluğunuz olmayacağı için daha çok ürün ile piyasaya girerek müşteri taleplerine daha çok cevap verebilir, sitenizin etkileşimini de artırabilirsiniz.
 • Ürünleriniz ile ilgili tüm detay bilgileri açıklayıcı bir şekilde sitenizde belirterek müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.
 • Web sitenizde oluşabilecek aksamalarda çok hızlı çözümler üreterek müşterilerinize hızlı ve kolay alışveriş yapma deneyimi sunabilirsiniz.
 • Yapacağınız kampanya ve indirimleri anında müşterilerinize duyurabilir ve müşteri adaylarınızı da sitenize daha hızlı çekerek satışları artırabilirsiniz.
 • Müşterileriniz ve müşteri adaylarınız istedikleri akıllı cihazları ile istedikleri yerden sitenizi ziyaret ederek alışverişlerini tamamlayabilirler.
 • Müşterileriniz ve müşteri adaylarınız siteniz üzerinden satın almak istedikleri ürünleri birbirleri ile kolayca karşılaştırabilir ve istedikleri ürünlere uygun fiyatlar ile sahip olabilirler. Bu da yine müşteri memnuniyetini olumlu yönde yükselterek satışlarınızı hızlandıracak ve sitenizdeki etkileşimleri artıracaktır.

 

Sizde hemen bugün E-Ticaret pazarında uygun bütçeler ile yerinizi alabilir ve marka tanınırlılığınızı Dünya çapında artırabilir, hedef müşteri kitlenize ve çok daha fazlasına hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilir, satışlarınızı artırabilirsiniz.

 

Full mobil uyumlu, gelişmiş SEO özellikli, istediğiniz yabancı dillerde hizmet verebileceğiniz, sınırsız ürün, kategori, ek seçenekler, içerik, özellik, blog, sayfa ve daha birçok özellik ekleyebileceğiniz ve gelişmiş bir sipariş ve kargo yönetimi ile müşteri odaklı bir yaklaşımla ürünlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde tanıtarak satış yapabileceğiniz bir E-Ticaret Web Sitesine sahip olmak istiyorsanız TemizWeb olarak yukarıdaki özelliklerden çok daha fazlasını sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

 

TemizWeb E-Ticaret Web Sitenizi 1 günde kurup size teslim ediyoruz. İstediğiniz an satış yapmaya başlayabileceğiniz E-Ticaret Web Sitenize hemen bugün uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

e-ticaret eticaret e-ticaret web sitesi e-ticaret sitesi eticaret sitesi eticaret web sitesi neden e-ticaret e-ticaretin avantajları e-ticaretin önemi web sitesi