E-Ticaret / E-İhracat Exclusive

E-İhracat Yapmak Artık Çok Kolay !..

E-Ticaret / E-İhracat Exclusive

E-Ticaret / E-İhracat Exclusive
E-Ticaret / E-İhracat Exclusive
E-Ticaret / E-İhracat Exclusive
E-Ticaret / E-İhracat Exclusive
Alan Adı (Domain) Fiyata dahil değil.
Hosting Fiyata Dahil
SSL Sertifikası Fiyata Dahil
Full Mobil Uyumlu mu? Evet
Full SEO Uyumlu mu? Evet
Kurulum Süresi: 24 Saat

Çok Ülkeli Yönetim

E-İhracat sitenize bir çok ülkeden farklı yöneticiler atayın, hepsi de yönetim panelini kendi dillerinde kullansın ! Siz çok uluslu bir E-İhracat sistemini yönetmenin rahatlığını yaşayın.

Mobil E-İhracat Sitesi

E-İhracat siteniz ile tamamen uyumlu çalışan mobil siteniz IOS, Android ve Windows Mobile akıllı telefon ve tabletler ile uyumludur. Müşterilerinize zaman ve mekandan bağımsız mobil alışveriş imkanı sunabilirsiniz.

SSL Güvenlik Sertifikası

Kredi kartlı işlemlerinde bilgi güvenliği için her E-İhracat müşterimizin alan adına özel olarak 256-Bit SSL sertifikası ücretsiz olarak kurulmaktadır. SSL sertifikaları her alan adına özel olarak çıkarılır, TEMİZ WEB sizin ve müşterilerinizin güvenliği için paylaşımlı SSL kullanmaz.

SEO Etiket Sistemi

Sitenizdeki ürünlerinizi, etiket modülü sayesinde guruplarına göre, koleksiyonlarına göre veya arama motorlarında ki aranma hacimlerine göre etiketleyebilir ve benzer ürünleri filtreleme imkanı sunabilirsiniz.

Google Rich Snippets

Rich snippets özelliği, Google üzerinde arama yapan hedef müşteri kitlenizin, E-İhracat sitenizin diğer arama sonuçlarından farklılaşmasına olanak sağlar. Arama sonucunda, yıldız simgeleriyle yorum puanları, ürün resmi ve fiyatı gibi bilgilerin de gösterilmesini sağlayan SEO uygulamasıdır.

Arama Motoru Optimizasyonu

Her Ürün ve kategoriye özel meta tanımlamaları özel URL belirleme, akıllı etiket sistemi bulunur. Ürüne özel tanımlamalar, kategori ve markalara özel SEO özellikleri arama motorlarında hızla yükselmenizi sağlar.

İçerik Yönetimi

İçerik yönetimi sayesinde firmanız hakkında bilgi sayfaları, iade şartlarınız gibi dilediğiniz sayfaları oluşturabilir ve içeriklerini girebilirsiniz. Ürünlerinizi, kullanım şekillerini anlatabilirsiniz.

Ürün Yönetimi

TEMİZ WEB E-İhracat paketlerinde ürün tanımlamaları sınırsızdır. Dilediğiniz kadar ürün ekleyebilirsiniz eklediğiniz ürünleri dilerseniz birden çok kategorinin altında gösterebilirsiniz.

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri

Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Renk, Beden, kesim, model veya oluşturacağınız filtre gurubuna ürünleriniz üzerinden filtre seçenekleri tanımlayabilirsiniz. Müşterilerinize filtre menüleri üzerinden ürünlere erişimini kolaylaştırabilirsiniz.

Kategori / Marka Yönetimi

TEMİZ WEB E-İhracat paketlerinde sınırsız Marka, Kategori ve alt kategori ekleyebilirsiniz, istediğiniz ürünü istediğiniz marka veya kategorilerin altında sergileyebilirsiniz.

İstatistik ve Raporlama

TEMİZ WEB E-İhracat sistemleri bir çok raporu sizin için otomatik olarak hazırlar. Müşteri – Ziyaretçi raporları, Ürün raporları, sipariş raporları vb. daha bir çok rapora yönetim panelinizden ulaşabilir, stratejinizi buna göre belirleyebilirsiniz.

Ürün Karşılaştırma Modülü

Müşterilerinizin satışa sunduğunuz ürünleri özelliklerine göre karşılaştırma yapmalarını sağlayabilirsiniz. Ürün karşılaştırma modülü ile birden çok ürünü karışlaştırmasına olanak sağlar.

Kredi Kartı Modülü

Temiz Web E-İhracat sistemlerinde Türkiyedeki bütün bankaların sanal posları kurulu ve kullanımınıza hazırdır. Dilediğiniz bankadan sanal pos alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.,

Havale / Kapıda Ödeme Sistemi

Sitenizde Havale, Kapıda ödeme yöntemleri ile ödeme alabileceğiniz gibi dilerseniz kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile de ödeme kabul edebilirsiniz.

Banner Slide Yönetimi

İstediğiniz kadar ve istediğiniz ebatta banner, slide ekleyebilirsiniz. Kolay slide yönetimi sayesinde günlük veya haftalık kampanyalarınızı, yeni çıkan ürünlerinizi dikkat çekmesi için banner / slide yönetimini kullanabilirsiniz.

Sınırsız Para Birimi

E-İhracat Sitenize istediğiniz kadar para birimi ekleyebilirsiniz, müşterileriniz ürünlerinizin fiyatını kendi para birimlerinde görür. Merkez bankasının kabul ettiği bütün para birimlerini kullanabilirsiniz.

Dünyadan Ödeme Alın

Temiz Web E-İhracat Sistemlerinde 30 un üzerinde uluslararası ödemne geçidi kurulu ve kullanımınıza hazırdır. Dünyanın her yerinden ödeme alabilirsiniz.

SEO Sihirbazı

Siteinizin SEO işlemlerini tek bir ekrandan kolayca yapmaya hazırmısınız ? SEO hiç bu kadar kolay olmamıştı, rakiplerinizden kolayca sıyrılacağınıza eminiz !..

Son Eklenen Bloglar

Sitenize son eklenen blog yazılarını sitenizin istediğinz bölümlerine çekebilir, hem müşterilerinizin dikkatini daha çok çekersiniz hem de sitnizde zengin bir içerik oluşturursunuz.

XML Veri İşleme

Sitenize çekeceğiniz XML verisini istediğiniz gibi işler, şekillendirir ondan sonra sitenizde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. İsterseniz fiyatları isterseniz içerikleri ! Hiç bir sınırınız olmadan !

Tedarikçi XML

Eminiz ki bu güne kadar hiç kimse size SINIRSIZ tedarikçi XML i ekleyebileceğinizi ve sitenizin bunları istediğiniz zamanlarda otomatik çekeceğini söyleyemedi! BİZ SÖYLÜYORUZ !...

XML Verme

Sitenizden Bayilerinize sınırsız XML verebilirsiniz, üstelik sadece istediğiniz verilerin verdiğiniz XML de olmasını sağlayabilirsiniz, üstelik sadece bir kaç dokunuşla ! !

EXCEL Robotu

Sitenizdeki bütün verileri EXCEL aktarım robotu ile excel dosyasına aktarabilir, excel dosyasındaki bütün ürün bilgilerinizi sitenize tek seferde aktarabilirsiniz, Kolayce ve hızlı bir şekilde ! !

 

E-Ticaret / E-İhracat Exclusive PAKETLERİ


E-Ticaret
Gold


E-Ticaret
Diamond

Kurulum Ücreti 32.900,00 TL
29.900,00 TL
39.900,00 TL
34.900,00 TL
SSL ( 256 Bit Güvenlik Sertifikası )
Ücretsiz Hosting
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
Gelişmiş Yönetim Paneli
Hosting/Web Alanı 20 GB SINIRSIZ
Aylık Trafik 20 GB SINIRSIZ
E-Posta Hesabı 20 Adet SINIRSIZ
Full Mobil Uyumluluk
Özel Server
Whatsapp Modülü
Bayi (B2B) Altyapısı
Özel Tercüman Modülü
Dışarıya Xml Verme
Tedarikçi Xml Entegrasyonu
Gelişmiş Ürün Yönetimi
Gelişmiş Kategori Yönetimi
Gelişmiş Marka Yönetimi
Varyant (Ek Seçenek) Yönetimi
Excel İle Ürün Yükleme
Ekstra Ürün Detay Sekmesi Ekleme
Teknik Detaylar İle Filtreleme
Ürün Listelemede 2. Resmi Getirebilme
Ürüne Özel Meta Bilgisi Tanımlama
Kategoriye Özel Meta Bilgisi Tanımlama
Analytics Entegrasyonu
Her Kargo Firmasına Ayrı Fiyatlandırma
Minimum Sipariş Tutarı Kontrolü
Fatura Yazdırma Modülü
Havale / EFT İle Ödeme
Kredi Kartı (PAYTR ) İle Ödeme
Güçlü Raporlama Alt Yapısı
Klasik Satış Raporları
Open Graph Etiketleri
Gelişmiş GOOGLE Seo Yönetim Paneli
Google Mega SEO Modülü
Özelleştirilmiş Slider Yönetimi
Yabancı Dil
Yıllık Yenileme Ücreti 13.900,00 TL 16.900,00 TL
Kurulum Ücreti 32.900,00 TL
29.900,00 TL
39.900,00 TL
34.900,00 TL
Hemen Kullan
Peşin Fiyatına 12 Taksit
Hemen Kullan
Peşin Fiyatına 12 Taksit
* Fiyatlara KDV dahil değildir.

E-Ticaret / E-İhracat Exclusive İle İlgili

Sık Sorulan Sorular

Tüm yazılımlarımızın yıllık yenileme ücreti bulunmaktadır ve bu ücret Dolar kuruna göre 6 ayda bir güncellenmektedir. Yıllık yenileme döneminde bu ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Maalesef bu mümkün değil. Yazılım fiyatlarımıza ve yenileme fiyatlarımıza Hosting ücreti dahildir. Yazılımlarımızı dışarı vermemiz mümkün değil.

Evet, Tüm yazılım ve hizmetlerinizin ödemesini kredi kartı ile yapabilirsiniz. Üstelik Peşin fiyatına 3 Taksitle!

Böyle bir durumda sadece resim klasörünü ve veritabanındaki bilgileri Excel formatında alabilirsiniz. Dosyalar bize ait ticari ve lisanslı ürünler olduğundan maalesef alamazsınız.

Alan adı tescili veya DNS değişikliği işleminin tamamlanmasının ardından Sitenizi maximum 6-8 saat içinde kurup bütün panel şifrelerinizi size teslim ediyoruz.

Diamond E-İhracat Paketimizi seçmeniz durumunda Google linklerinizi olduğu gibi koruyarak taşınmanızı sağlıyoruz. Google Linkleriniz herhangi bir kayba uğramıyor.

Google Mega SEO Modülü, arka planda sitenizin bütün SEO işlemlerini sizin belirlediğiniz kurallara göre yapan ve bunu anlık olarak GOOGLE servislerine post eden özel bir yazılımdır.

Evet. Yukarıdaki paketlerde kurulum ücretleri ve yıllık yenileme ücretleri belirtilmiştir. Yıllık yenileme ücretleri , her yıl dolar kurundaki artışa göre revize edilmektedir.

Sitenizin bulunduğu yerden ürünlerinizi XML veya Excel formatında alabiliyorsanız, ürünlerinizi aktarmanıza yardımcı oluyoruz.

Özel Tercüman Modülü, sitenize Türkçe girdiğiniz tüm içerikleri tek tıklamayla 12 dile çevirebilen tercüme modülüdür. Türkçe içeriklerinizin dil bilgisi kurallarına uygun olması durumunda çeviri oranı %90'ı bulmaktadır.

Hayır. Web sitenizin içeriklerini biz girmiyoruz. Biz, sitenizi kurup max. 4 saat içinde site yönetim paneli şifrelerini size teslim ediyoruz. Sitenizin içeriğini girmek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Eğer isterseniz bunu sizin için freelance çalışan ekiplere yaptırabiliriz. Bunun için ortalama 500 TL ile 2000 TL arasında bir ücret talep etmektedirler. Bu ücret siteniz için istediğiniz içeriğe göre değişmektedir.