Emlak Web Sitesi

TemizWeb Emlak Web Sitesi, gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren profesyoneller için özel olarak tasarlanmış bir web sitesidir.

Emlak Web Sitesi

Emlak Web Sitesi
Alan Adı (Domain) Fiyata dahil değil.
Hosting Fiyata Dahil
SSL Sertifikası Fiyata Dahil
Full Mobil Uyumlu mu? Evet
Full SEO Uyumlu mu? Evet
Kurulum Süresi: 5 İş Günü

TemizWeb, Emlak Web Sitesi yazılımı ile, emlak sektöründe faaliyet gösteren profesyonellerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış kapsamlı bir çözüm sunmaktadır. Satılık, kiralık, ev, arsa, konut ve işyeri gibi farklı türde gayrimenkullerinizi kolayca sergileyebileceğiniz emlak web sitelerimizde, markanızı güçlendirmenize ve müşterilerinizi etkilemenize yardımcı olmaktayız. Profesyonel bir görünüme ve gelişmiş özelliklere sahip TemizWeb Emlak Web Sitesi yazılımımız, sektördeki rekabetinizi artırmanıza ve başarılı bir online varlık oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

TemizWeb Emlak Web Sitesi yazılımımız, kullanıcıların gayrimenkul arama ve filtreleme işlemlerini kolaylaştırmak için gelişmiş arama motorları ve filtreleme seçenekleri sunmaktadır. Bu sayede, müşterileriniz istedikleri özelliklere sahip gayrimenkulleri hızlıca bulabilir ve size ulaşabilirler. Ayrıca, mobil uyumlu tasarımı sayesinde kullanıcılar istedikleri her an ve her yerden gayrimenkulleri inceleyebilir ve size ulaşabilirler.

Emlak Web Sitesi PAKETLERİ


Emlak PRO

Kurulum Ücreti 49.900,00 TL
45.900,00 TL
Tema Sayısı 12 Tema
Sınırsız Kurumsal Üye
Sınırsız Bireysel Üye
Sınırsız Danışman
Sınırsız Emlak Ekleme
Sınırsız Resim Ekleme
Harita Ekleme
Sınırsız Özel Alan
Google Sokak Görünümü
Video Ekleme
Filigran Ekleme
Sınırsız Sayfa Ekleme
Özelleştirilebilir Üst ve Alt Menü
Sınırsız Haber, Blog Ekleme
Yabancı Dil Desteği
Yıllık Yenileme Ücreti 19.900,00 TL
Kurulum Ücreti 49.900,00 TL
45.900,00 TL
Hemen Kullan
Peşin Fiyatına 12 Taksit
* Fiyatlara KDV dahil değildir.

Emlak Web Sitesi İle İlgili

Sık Sorulan Sorular

Tüm yazılımlarımızın yıllık yenileme ücreti bulunmaktadır ve bu ücret Dolar kuruna göre 6 ayda bir güncellenmektedir. Yıllık yenileme döneminde bu ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Maalesef bu mümkün değil. Yazılım fiyatlarımıza ve yenileme fiyatlarımıza Hosting ücreti dahildir. Yazılımlarımızı dışarı vermemiz mümkün değil.

Evet, Tüm yazılım ve hizmetlerinizin ödemesini kredi kartı ile yapabilirsiniz. Üstelik Peşin fiyatına 3 Taksitle!

Böyle bir durumda sadece resim klasörünü ve veritabanındaki bilgileri Excel formatında alabilirsiniz. Dosyalar bize ait ticari ve lisanslı ürünler olduğundan maalesef alamazsınız.