Otel Web Sitesi

Otel Web Sitenizden online rezervasyon yapılamıyor mu ?

Otel Web Sitesi

Otel Web Sitesi
Otel Web Sitesi
Otel Web Sitesi
Otel Web Sitesi
Alan Adı (Domain) Fiyata dahil değil.
Hosting Fiyata Dahil
SSL Sertifikası Fiyata Dahil
Full Mobil Uyumlu mu? Evet
Full SEO Uyumlu mu? Evet
Kurulum Süresi: 2-5

TemizWeb Otel Web Sitesi yazılımı ile müşterileriniz sitenizden online rezervasyon ve ödeme yapabilir, rezervasyonlar anında sizin ekranınıza düşer.

Otel Web Sitesi PAKETLERİ


Otel Gold


Otel Diamond

Kurulum Ücreti 139.000,00 TL
99.900,00 TL
179.000,00 TL
129.900,00 TL
Sayfa Adedi Sınırsız Sınırsız
Hosting/Web Alanı 10.000 MB 50.000 MB
Aylık Trafik 25.000 MB Sınırsız
E-Posta Hesabı 10 Adet 15 Adet
Online Rezervasyon
Gelişmiş Oda Yönetimi
Gelişmiş Aktivite Yönetimi
Gelişmiş Ek Hizmet Yönetimi
Sınırsız Dönemsel Fiyatlandırma
Her Odaya Sınırsız Resim
Sınırsız Sayfa Ekleme
Sınırsız Blog/Makale Ekleme
Sınırsız Slayt Ekleme
Sınırsız İndirim Kuponu
Çoklu Yönetici Ekleme
Yönetici Yetkilendirme
Yönetim Paneli Üzerinden Rezervasyon
Sınırsız Dil Ekleme
PayPal Ödeme Modülü
Kısmı Ödeme Modülü
Otelde Ödeme Modülü
PAYTR Ödeme Modülü (Kredi Kartı)
Yıllık Yenileme Ücreti 32.900,00 TL 42.900,00 TL
Kurulum Ücreti 139.000,00 TL
99.900,00 TL
179.000,00 TL
129.900,00 TL
Sipariş Ver
Peşin Fiyatına 12 Taksit
Sipariş Ver
Peşin Fiyatına 12 Taksit
* Fiyatlara KDV dahil değildir.

Otel Web Sitesi İle İlgili

Sık Sorulan Sorular

Tüm yazılımlarımızın yıllık yenileme ücreti bulunmaktadır ve bu ücret Dolar kuruna göre 6 ayda bir güncellenmektedir. Yıllık yenileme döneminde bu ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Maalesef bu mümkün değil. Yazılım fiyatlarımıza ve yenileme fiyatlarımıza Hosting ücreti dahildir. Yazılımlarımızı dışarı vermemiz mümkün değil.

Evet, Tüm yazılım ve hizmetlerinizin ödemesini kredi kartı ile yapabilirsiniz. Üstelik Peşin fiyatına 3 Taksitle!

Böyle bir durumda sadece resim klasörünü ve veritabanındaki bilgileri Excel formatında alabilirsiniz. Dosyalar bize ait ticari ve lisanslı ürünler olduğundan maalesef alamazsınız.

Otel Web Sitesinde sınırsız dönemsel fiyatlandırma ekleyebilirsiniz. Hafta sonu, bayram, tatil vb özel günler için özel fiyatlar oluşturabilir, bir çok farklı fiyat politikası uygulayabilir ve sınırsız kampanya da düzenleyebilirisiniz.

Otel Web Sitesinde bütün odalarınız için online rezervasyon alabilirsiniz. Sistem bütün odalarınızın dolu olduğu ve boş olduğu tarihleri takip ederek müşterilerinizin istediği tarihte rezervasyon yapmalarına olanak tanır. Aynı zamanda müşterileriniz, rezervasyonla birlikte sunduğunuz değişik aktiviteleri de online satın alabilirler.

 

Otel Web Sitesinde PAYTR kredi kartı modülü hazırdır. Aynı anda 8 farklı kredi kartından ödeme alabilir, hepsine taksit te yapabilirsiniz. İsterseniz ödemenin tümünü kredi kartında tahsil edeceğiniz gibi isterseniz de belirlediğiniz bir bölümünü alarak müşteriniz otele geldiğinde geri kalan bölümünü tahsil edebilirsiniz.. ,Ödemeler doğrudan sizin hesabınıza geçer ve başka bir yere komisyon ödemezsiniz.

HAYIR! Biz herhangi bir satışınızdan komisyon ve benzeri ek ücret talep etmiyoruz. Bize sadece kullandığınız yazılımın ve modüllerin ücretini ödersiniz.

Evet, rezervasyon anında aktivitelerin ücretini de alabileceğiniz gibi müşterinizin istediği ücretli ek olanakların ( Ör: Sauna, Türk hamamı vb) da ücretini tahsil edebilirisiniz.

Sisteminizi kurduğumuzda yönetim panelini tamamen size devrediyoruz. İstediğiniz bölüme istediğiniz kadar veri eklemek, silmek, düzenlemek tamamen sizin kontrolünüzde.

Evet, yönetim panelinizden istediğiniz kadar rezervasyon oluşturabilir, oluşturulan rezervasyonları değiştirebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz odayı istediğiniz tarihler arasında kapalı tutabilir rezervasyon yapılmasını engelleyebilirisiniz.