Exclusive Firma Web Sitesi

Mükemmele bir adım daha yaklaşın

Exclusive Firma Web Sitesi

Exclusive Firma Web Sitesi
Exclusive Firma Web Sitesi
Exclusive Firma Web Sitesi
Exclusive Firma Web Sitesi
   
* Kullanıma hazır renkleri yönetim panelinden tek tıkla değiştirebilirsiniz.
* Fiyatlara KDV dahil değildir.
12990 TL16990 TL
Yıllık Yenileme Ücreti : 4990 TL
* Yenileme ücreti 6 aylık periyotlarla döviz kuruna göre revize edilmektedir.
Alan Adı (Domain) Fiyata dahil değil.
Hosting Fiyata Dahil
SSL Sertifikası Fiyata Dahil
Full Mobil Uyumlu mu? Evet
Full SEO Uyumlu mu? Evet
Kullanılabilir Mail Adedi : 10Peşin Fiyatına 12 Taksit

Exclusive Firma Web Sitenizi sınırsız dil ve tamamen modüler yapı özelliği ile geliştirdik.

Eşsiz yapısı sayesinde küçücük bir alanda devasa bir site oluşturabilir, ziyaretçilerinize eşsiz özelliklere sahip ve hızlıca çalışan bir web sitesinde gezinmenin deneyimini yaşatabilirsiniz.

Aşağıdaki Tüm Özelliklere (ve daha fazlasına) Sahip EXCLUSİVE FİRMA WEB SİTESİNİ Hemen bu gün kullanmaya başlayabilirsiniz!

256 Bit SSL Sertifikası
Web Siteniz devamlı olarak 256 Bit SSL Güvenliği altında çalışır. Siz ve misafirleriniz güvende olursunuz.

Modüler Yapı
Exclusive Firma Web Sitesi tamamen modüler yapıdadır. Herhangi bir içeriği farklı sayfalara, farklı etiketler ile çekmeniz mümkündür.

Sınırsız Dil
Exclusive Firma Web Sitesini bütün dillerde yayınlamanız mümkün. Sitenizin dilini hedef kitlenize göre ayarlayabilirsiniz.

Sınırsız Trafik
Exclusive Firma Web Siteniz Sınırsız trafik özelliğine sahiptir. Sınırsız sayıda misafiriniz, sitenizi istedikleri zaman, istedikleri kadar gezebilir.

Minicik Bir Alan
Exclusive Firma Web Sitesi, çok küçük bir dosya yapısına ve çok az dosyaya sahiptir. Dolayısı ile web sitenizin içeriği ne kadar çok olursa olsun, çok hızlı çalışır.

Full Mobil Uyumlu
Exclusive Firma Web Siteniz, bütün mobil cihazlarla full mobil uyumlu çalışır. Kullanıcıların %70'ten fazlasının mobil cihaz kullandığını unutmayın!

Full SEO Uyumlu
Rakipleriniz arasında sıkışıp kalmayın! Exclusive Firma Web Siteniz eşsiz bir SEO yapısına sahiptir. Bütün sayfaları SEO uyumlu olarak yayın yapar.

Meta Açıklama - Meta Keyword
Exclusive Firma Web Sitenizde bütün sayfalar için meta açıklaması ve meta etiketi ekleyebilirsiniz. Arama motorlarına dost bir siteniz olur.

Eşsiz Ana Sayfa Kontrolü
Exclusive Firma Web Sitenizde ana sayfada çıkacak içeriklere tamamen siz karar verirsiniz. Ziyaretçileriniz sitenize girdiğinde sizin öncelik verdiğiniz içeriklerle karşılaşırlar.

Sınırsız Slayt
Exclusive Firma Web Sitenize istediğiniz kadar Revolution Slayt ekleyebilir, slaytlarınıza link verebilirsiniz. İstediğiniz an durdurabilirsiniz.

Sınırsız Sayfa
Exclusive Firma Web Sitenize istediğiniz kadar Sayfa ekleyebilirsiniz. Örnek: Hakkımızda, Vizyonumuz, Misyonumuz, Hizmetlerimiz, Ürünlerimiz vb. Sayfalar.

Sınırsız Resim Galerisi
Exclusive Firma Web Sitenize sınırsız resim galerisi ve her galeriye sınırsız resim ekleyebilir, ürün ve hizmetlerinizi kategorize edilmiş resimlerle daha net anlatabilirsiniz.

Gelişmiş Menü Yönetimi
Exclusive Firma Web sitenizin menü sistemi bağımsız çalışır. Menüyü her dile göre ayrı ayrı şekillendirebilir, yapısını değiştirebilirsiniz.

Kullanıcı Renk Kontrolü
Exclusive Firma Web Sitenize gelen ziyaretçiler, sitenizin rengini kendi istekleri doğrultusunda değiştirip, sitenizi kendi istedikleri renklerle görüntüleyip gezinebilirler.

Sınırsız İçerik Etiketi
Exclusive Firma Web Sitenizde sınırsız içerik etiketi oluşturup içeriklerinizi bu etiketlere göre kategorize edip istediğiniz sayfaya çekebilirsiniz. Kontrol tamamen sizde!

 

Exclusive Firma Web Sitesi Teknik Özellikleri
Kurulum Süresi :
24 saat
Sınırsız Dil :
Var
Slayt (+Sınırsız Slayt Ekleme) :
Var
İletişim Sayfası :
Var
Servislerimiz Sayfası (+Sınırsız Servis Ekleme) :
Var
Kurumsal Sayfalar (+Sınırsız Kurumsal Sayfa Ekleme) :
Var
Hizmet Sayfaları (+Sınırsız Hizmet Sayfası Ekleme) :
Var
Proje Sayfaları (+Sınırsız Proje Sayfası Ekleme) :
Var
Blog Sayfası (+Sınırsız Blog Sayfası Ekleme) :
Var
Foto Galeri (+Sınırsız Resim Ekleme) :
Var
Ekibimiz Sayfası (+Sınırsız Ekip Üyesi Ekleme) :
Var
Referans Sayfası (+Sınırsız Referans Ekleme) :
Var
Departmanlarımız Sayfası (+Sınırsız Departman Ekleme) :
Var
Gizlilik & Güvenlik Sayfası :
Var
Gizlilik & Güvenlik Sayfası :
Var
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Sayfası (KVKK) :
Var

Peşin Fiyatına 12 Taksit

Tasarım Özelleştirme

Modüler yapı olduğundan özel tasarım yapılmamaktadır.

Firma Web Sitesi İle İlgili

Sık Sorulan Sorular

Hayır, Firma Web Sitelerimizde temayı değiştiremezsiniz. Sadece renkleri değiştirebilirsiniz. Bunun la birlikte Ana Sayfa tasarımını değiştirmeniz mümkündür. Firma Web sitelerimizden sadece Exclusive Firma Web Sitesi nde temayı istediğiniz gibi değiştirme/ özelleştirme özelliği bulunmaktadır.

Tüm yazılımlarımızın yıllık yenileme ücreti bulunmaktadır ve bu ücret Dolar kuruna göre 6 ayda bir güncellenmektedir. Yıllık yenileme döneminde bu ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Maalesef bu mümkün değil. Yazılım fiyatlarımıza ve yenileme fiyatlarımıza Hosting ücreti dahildir. Yazılımlarımızı dışarı vermemiz mümkün değil.

Evet, Tüm yazılım ve hizmetlerinizin ödemesini kredi kartı ile yapabilirsiniz. Üstelik Peşin fiyatına 3 Taksitle!

Böyle bir durumda sadece resim klasörünü ve veritabanındaki bilgileri Excel formatında alabilirsiniz. Dosyalar bize ait ticari ve lisanslı ürünler olduğundan maalesef alamazsınız.

Sitenizin Ana Sayfasını yönetim paneli üzerinden düzenleyebilirsiniz. Ve Siteniz için tanımlanmış renklerden diledğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca + 1 renk talebiniz üzere ücretsiz eklenebilir. Bunun için bize renk kodunu iletmeniz yeterlidir. Bunun haricindeki tasarım değişikliği talepleriniz ücretlendirilir. Böyle bir talebiniz olması durumunda bize istediklerinizi detaylı yazarsanız sizin için bir süre/fiyat çalışması yapmaktan memnuniyet duyarız.

Hayır, içerikleri biz eklemiyoruz. Biz, sisteminizin kurulumunu yapıp yönetim paneli şifrelerinizi size teslim ediyoruz. Sonraki düzenleme ve eklemeler sizin sorumluluğunuzda.

Evet. Online Sipariş Özelliği bulunan Firma Web Sitelerimizde  Ürünlerinizin satışını Sipariş Formu aracılığı ile online yapabilirsiniz. Ancak ürün satışlarınızdan Online Ödeme alamazsınız. Bunun için E-Ticaret sistemlerine geçmeniz gerekmektedir.

Elbette.. Firma Web Sitelerimizde yönetim panellerinizi olabildiğinde basit ve hızlı kullanabilmeniz için geliştirdik. İstediğiniz tüm düzenlemeleri, hızlı ve kolay bir şekilde yönetim paneliniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.