TemizWeb - Avukat Web Sitesi - Hukuk Firması Web Sitesi 170

Avukat Web Sitesi - Hukuk Firması Web Sitesi 170, Tüm avukatların, hukuk firmalarının kullanımı için tasarlandı.

TemizWeb - Avukat Web Sitesi - Hukuk Firması Web Sitesi 170

TemizWeb - Avukat Web Sitesi - Hukuk Firması Web Sitesi 170
* Fiyatlara KDV dahil değildir.

**Bu site Çok Sayfalı Gelişmiş Web Sitesidir
14900 TL19900 TL
Yıllık Yenileme Ücreti : 5900 TL
* Yenileme ücreti 6 aylık periyotlarla döviz kuruna göre revize edilmektedir.
Alan Adı (Domain) Fiyata dahil değil.
Hosting Fiyata Dahil
SSL Sertifikası Fiyata Dahil
Full Mobil Uyumlu mu? Evet
Full SEO Uyumlu mu? Evet
Kullanılabilir Mail Adedi : 10Peşin Fiyatına 12 Taksit

Bu Avukat Web Sitesi yazılımımızın Tek Sayfa (One Page] versiyonu da bulunmaktadır. Kendiniz veya firmanız için daha hesaplı ve hızlı düzenlenebilir bir web sitesi arıyorsanız incelemenizi tavsiye ederiz. İ N C E L E

Avukat Web Sitesi - Hukuk Firması Web Sitesi 170;

Sitenizi istediğiniz gibi düzenleyebilir, güçlü SEO altyapısı sayesinde kolaylıkla rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Avukat Web Sitesi - Hukuk Firması Web Sitesi 170, Full Mobil Uyumlu olup bütün cihazlarda tam uyumla çalışmaktadır. Sitedeki tüm özellikler modülerdir ve yönetim panelinizden kolaylıkla istediğiniz özelliği aktif veya pasif yapabilirsiniz. Tüm özellikleri görmek için teknik özellikler kısmına da bakmanızı öneririz.

Avukat Web Sitesi - Hukuk Firması Web Sitesi 170;

Gelişmiş Avukat - Hukuk Firması Web Sitesi Yönetim Panelinizden sitenizdeki tüm resim ve yazıları istediğiniz gibi değiştirmeniz mümkündür. Avukat Web Sitesi - Hukuk Firması Web Sitesi 170, Kullanımı, içerik doldurması kolay olan bir site olduğu gibi aynı zamanda Firma Web Sitesi olarak da kullanılabilir.

TemizWeb - Avukat Web Sitesi - Hukuk Firması Web Sitesi 170 Teknik Özellikleri
Kurulum Süresi :
12 Saat
Özelleştirilebilir Ana Sayfa :
Var
Sınırsız Avukat Ekleme :
Var
Sınırsız Blog Sayfası :
Var
Online Randevu Formu :
Var
Sınırsız Hizmet Sayfası :
Var
Sınırsız Kurumsal Sayfa :
Var
WhatsApp Modülü :
Var
Sınırsız Sık Sorulan Soru :
Var
Harita / Konum Ekleme :
Var
Sosyal Medya Butonları :
Var
Kullanım Koşulları Sayfası :
Var
Gizlilik & Güvenlik Sayfası :
Var
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Sayfası (KVKK) :
Var
İletişim Sayfası :
Var

Peşin Fiyatına 12 Taksit

Tasarım Özelleştirme

Bu web sitesinde özel tasarım talebiniz olması durumunda talepleriniz ekibimizce değerlendirilip size süre ve fiyat bilgisi sunulacaktır.

Firma Web Sitesi İle İlgili

Sık Sorulan Sorular

Hayır, Firma Web Sitelerimizde temayı değiştiremezsiniz. Sadece renkleri değiştirebilirsiniz. Bunun la birlikte Ana Sayfa tasarımını değiştirmeniz mümkündür. Firma Web sitelerimizden sadece Exclusive Firma Web Sitesi nde temayı istediğiniz gibi değiştirme/ özelleştirme özelliği bulunmaktadır.

Tüm yazılımlarımızın yıllık yenileme ücreti bulunmaktadır ve bu ücret Dolar kuruna göre 6 ayda bir güncellenmektedir. Yıllık yenileme döneminde bu ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Maalesef bu mümkün değil. Yazılım fiyatlarımıza ve yenileme fiyatlarımıza Hosting ücreti dahildir. Yazılımlarımızı dışarı vermemiz mümkün değil.

Evet, Tüm yazılım ve hizmetlerinizin ödemesini kredi kartı ile yapabilirsiniz. Üstelik Peşin fiyatına 3 Taksitle!

Böyle bir durumda sadece resim klasörünü ve veritabanındaki bilgileri Excel formatında alabilirsiniz. Dosyalar bize ait ticari ve lisanslı ürünler olduğundan maalesef alamazsınız.

Sitenizin Ana Sayfasını yönetim paneli üzerinden düzenleyebilirsiniz. Ve Siteniz için tanımlanmış renklerden diledğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca + 1 renk talebiniz üzere ücretsiz eklenebilir. Bunun için bize renk kodunu iletmeniz yeterlidir. Bunun haricindeki tasarım değişikliği talepleriniz ücretlendirilir. Böyle bir talebiniz olması durumunda bize istediklerinizi detaylı yazarsanız sizin için bir süre/fiyat çalışması yapmaktan memnuniyet duyarız.

Hayır, içerikleri biz eklemiyoruz. Biz, sisteminizin kurulumunu yapıp yönetim paneli şifrelerinizi size teslim ediyoruz. Sonraki düzenleme ve eklemeler sizin sorumluluğunuzda.

Evet. Online Sipariş Özelliği bulunan Firma Web Sitelerimizde  Ürünlerinizin satışını Sipariş Formu aracılığı ile online yapabilirsiniz. Ancak ürün satışlarınızdan Online Ödeme alamazsınız. Bunun için E-Ticaret sistemlerine geçmeniz gerekmektedir.

Elbette.. Firma Web Sitelerimizde yönetim panellerinizi olabildiğinde basit ve hızlı kullanabilmeniz için geliştirdik. İstediğiniz tüm düzenlemeleri, hızlı ve kolay bir şekilde yönetim paneliniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.